Obrábění

Pomocí kvalitní technologie zpracováváme mnoho materiálů. Můžeme Vám zhotovit klíčenky na kulturní akce, medaile na běžecké závody, ale i propisky či firemní razítka.

Dále bytové dekorace, svatební dary a spoustu dalších.


Dřevo

V oblasti úpravy dřeva nabízíme laserové gravírování a  řezání až do síly 1 cm.  Zhotovujeme bytové doplňky, dárkové přepravky, cedule, orientační systémy a mnoho dalšího.Kov

Kov má široké možnosti využití zejména v oblasti průmyslu. Naše nabídka je velmi obsáhlá. Kromě laserového gravírování, popisování reklamních a dárkových předmětů, nabízíme výrobu technologických štítků, průmyslových popisů, orientačních a informačních systémů. Postaráme se vám o výrobu směrovek, informačních tabulí k označení kanceláří, otevřených prostorů či únikových východů. Na jednotlivé součástky přístroje vám vygravírujeme potřebné informace, přesně dle vašeho zadání.


Sklo

Rádi vám zhotovíme gravírování na lahve s vínem, skleněné tabule, nebo gastro nádobí.  Skleněné dárky s gravírováním jsou velice oblíbené. 


Plast

Nabízíme širokou nabídku dvouvrstvých plastů, z kterých vám vyrobíme firemní cedule, technické štítky, jmenovky na dveře, popisky a další. Vytvoříme piktogramy dle Vaší předlohy.
Plexisklo  

Plexisklo se užívá nejčastěji jako náhražka skla. Jeho výhodou jsou zejména nízké výrobní náklady. Má malou hmotnost a vynikající odolnost vůči nárazům. Různé typy desek a tyčí se staly nejběžnější polotovarem, o které je stále zájem. 

Dokážeme běžně nařezat plexisklo a plast do tloušťky 10 mm.

Vyřezáváme z plexiskla písmena, celé nápisy či jakékoliv tvary, jako reklamní poutače, nebo jen zápichy na dorty.
Papír

Má velké využití v běžném životě. V dnešní době je možný velký výběr z mnoha druhů papíru na výrobu vizitek, různých dekorací, šablon atd.
Kůže

Kůže se využívá zejména v oděvním průmyslu na výrobu obuvi a oblečení. Podle vašeho přání vám na ni laserovým gravírováním vytvoříme jakýkoliv motiv. Laserové řezání je často využívané v čalounictví. Jak jinak by jste docílili tak přesného výsledku?.


Korek

Chcete, aby váš korkový podtácek ožil? Záleží jen na Vašem přání. Jsme schopni vygravírovat podle předlohy téměř cokoliv.